środa, 15 stycznia 2014
Chciałoby się popuszczać latawce na wietrze. Popływać w gorącej wodzie przy pięknej plaży. Jednakże na nieszczęście Polska jest skazana na brzydką zimę. Wolałbym zdecydowanie bialutki śnieg i zimno. Chociaż byłoby cudownie. W największym stopniu nie znoszę szarości za oknami.

Wtedy częściej oglądam tv. Ostatnimi czasy w koło macieju ciągną o tych alkomatach jakie mają być zainstalowane w każdym pojeździe. Po co to komu, zaledwie 8% wypadków jest spowodowanych za sprawą nietrzeźwych kierowców? Sporo pismaków ma zdanie, że rząd ma wspólny interes z wytwórcami alkomatów. A wy jak sądzicie?

wino
sobota, 04 stycznia 2014
Chciałabym wam złożyć życzenia, wszystkiego najlepszego w Nowym roku. Aby wszystkie postanowienia noworoczne przetrwały dłużej niż dzień:) nowy rok
piątek, 22 listopada 2013

Jako nastolatek nigdy nie lubiłem czytać. Książki omijałem szerokim łukiem a przeczytane lektury szkolne mogę policzyć na palcach jednej ręki. Ale po ukończeniu nauki, powoli, mały kroczkami zacząłem się przekonywać do literatury. Ponoć najlepszym sposobem na rozpoczęcie przygody z książkami jest czytanie 15 minut dziennie. Tyle zazwyczaj starcza aby przeczytać jedną książkę na miesiąc, czyli znacznie więcej niż przeciętna osoba. U mnie to poskutkowało. Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez książki. Postaram się tu zamieszczać recenzje książek, które polecam. Niebawem pierwsza pozycja:)

1 , 2 , 3
 
Tagi